تصفیه کننده‌های هوا خانگی و اداری

سیستم تصفیه هوای مدیکال جهت دفاتر اداری، منازل، اتاق‌های بیمارستانی، مطب‌های پزشکی و دندان پزشکی، دفاتر طراحی و فنی، داروخانه‌ها، اتاق‌های انتظار و...

با توجه به آلودگی روزافزون هوا به خصوص در شهرهای بزرگ و صنعتی و قرارگرفتن عمده بخش‌های خدماتی نطیر دفاتر اداری، مطب‌های پزشکی، کلینیک‌ها، داروخانه‌ها و ... در مراکز پرتردد شهری و احتمال انتشار آلودگی‌های تنفسی ناشی از تعامل‌های گفتاری با همکاران، مراجعه کنندگان و... در محیط‌های اداری و مسکونی و یا انتقال این آلودگی‌ها از طریق بیماران به تیم درمان از یک سو و از سوی دیگر نبود سیستم فیلتراسیون مناسب در فضاهای فوق علیرغم استفاده از سیستم‌های ایرکاندیشن که تنها وظیفه بهبود کیفیت هوای ورودی به فضاهای سرپوشیده را به عهده دارند و نمی‌توانند آلودگی‌های وارده به این فضاها را کنترل نماینند، لزوم استفاده از یک سیسنم مطمئن و کارآمد و حرفه‌ای از اهمیت به سزایی برخوردار است.

متاسفانه امروزه با تنوع بسیار زیادی از این دستگاه‌ها که عمده آنها با روش‌های غیرصنعتی، علمی و کاربردی طراحی شده‌اند و تنها با راندمان بسیار پایین نام سیستم تهویه هوا را یدک می‌کشند در بازار مواجه هستیم که اکثر آنها بخشی از تولید شرکت‌های لوازم خانگی و نه صنعتی هستند.

دستگاه‌های تصفیه هوای Pure ساخت کمپانی معظم Alko در شهر مونیخ آلمان و بالاترین تاییدیه‌های بین‌المللی ساخته می‌شود.

لازم به ذکر است که شرکت Alko آلمان بهترین سازنده سیستم‌های هواساز هایژنیک در حجم بالا  برای بسمارستان‌ها، شرکت‌ها، داروسازی‌ها، هتل‌ها و مراکزتجاری در جهان می‌باشد که همینک در بسیاری از پروژه‌های عظیم کشور حضور فعال دارد.